جشنواره اینترنتی نوروز

مسابقه و جشن اینترنتی وبلاگنویسی نوروز 87

http://redrum.persianblog.ir/post/3
ساعت ۱٠:٠۳ ‎ب.ظ روز جمعه ٩ فروردین ۱۳۸٧  

وبلاگ لبخنده

مسال نوروز برای ما یه رنگ و بوی دیگه ای داشت . چندین سال بود که همچین لذتی از روز اول عید نبرده بودیم . همه چی همیشه ساکت بود ولی سال نو ما این بار با جیغ بنفش عضو جدید خانواده ی زرگریان آغاز  شد .   

این فسقل خانوم پارسال تشریف نداشتن که سفره ی هفت سین ما رو با نام خودشون که ساره می باشد کامل کنند . امسال اومدن و با اجازتون کلی خونمونو با سر و صدا ها و  اقون واقون های خودشون و خنده های بی شرفانه ی دلروبای خودشون منور کردن اساسی .

نمی دونم واقعا دلیل  و جود پا قدم ساره بود یا من سعی کردم فکر مثبت کنم راجع به این روز خاص یا هر چیز دیگه ای بود ولی هر چی بود خیلی خوب بود چون برای اولین سال پس از سالها روز اول عید تو خونه ی ما بخیر و خوشی گذشت و هیچ حرف و حدیثی رخ نداد  البته این خوشی دیری نپائید که تموم شد با حرکات انتحاری مادر و برادر گرامم   ( برای من کاملا این برخورد های عصبی یک امر عادیه ) .

عید معنا و مفهوم مشخصی نداره فقط یک کلمه هستش که ما با رفتار و اتفاقاتی که پش میاریم به این کلمه معنا می دیم . فکر های نو پیشرفتها اتفاقات نو همه می تو نه به این کلمه مفهوم بده .هر روز ما میتونه عید باشه فقط نیاز به تغیر سال یا تولد عزیزی نیست که ما روزی رو به عنوان عید جشن بگیریم . عید می تونه روزی باشه که سالخورده ای رو که هیچ امیدی برای زیستن نداره با یک لبخند کوچیک امید بدرقه ی راهش کنیم . عید روزیه که به توانائی که خدا برات قرار می ده دسترسی پیدا کنی و سحتی های زندگی رو دلیل پسرفتت ندونی . روزی عید که شاد باشی ...

 

خلاصه خیلی حرف زدم می دونم که کسی نمی خونه  ولی اگر به احتمال  یک درصد کسی اومد اینجا این رو به عنوان یک برادر کوچیکتر می گم  :

برای خوشحالی و عید نیاز به تغییرات بزرگ نیست . فکرت رو راجع به تغییرات عوض کن .


کلمات کلیدی: نوروز ،کلمات کلیدی: جشنواره اینترنتی نوروز