http://raha26.persianblog.ir/post/351

وبلاگ  سفید تلخ رها

خب طبق سنت اغلب سال‌ها ! ما باخانواده رفتیم 12 به در! رفتیم دماوند و البته که خیلی خوب بود! به خصوص قسمت کوه‌نوردی با ماشینش04.gif! بی‌خود نیست که من عاشق ماشین‌های شاسی بلندم، دو تا پیچ دیگه می‌رفتیم، می‌رسیدیم قله! برادر جان ما بدجور پایه این کارهاست و البته که هر دو از یک ژن هستیم! اینکه اون دو تا پیچ رو نرفتیم به دلیل ریزش کوه بود! بعد بامزه‌ترش اینجا بود که تو راه بسیار باریک که یه طرفه‌ش با فاصله چند سانتی‌متر دره بود! جای دور زدن نبود! بله، عرض کنم که مجبور شدیم چند دقیقه دنده‌ عقب بیایم تا یه جایی که کمی عریض‌تر بود بتونیم دور بزنیم، اون چند دقیقه حقیقتا هر لحظه احتمال داشت بیفتیم تو دره که به قول برادرم خب حتما قسمت‌مون بوده!
 
من هم موقع دنده عقب رفتن در حال فرمان دادن بودم که تا حد امکان از سقوط به دره جلوگیری کنم! و بالاخره که دور زدیم و رفتیم پایین و مجدد عرض رودخانه را هم رد کردیم و تمام. تجربه جالب و بسیار هیجان‌انگیزی بود. کسانی که اونجا رو می‌شناختن، باورشون نمی‌شد ما همچین کاری کردیم، خب بله دیگه اصولا این جسارت و البته نگوییم حماقت در خون ماست03.gif!
 
در دماوند جان، مقادیر فراوانی هم شکوفه‌های سفید و صورتی ناز زیارت کردیم و بسی لذت بردیم، به خصوص من عاشق شکوفه‌های زردآلو هستم و امروز سیزدهم هم یه مهمونی کوچولو داشتیم و رفتیم پشت‌بام و با باران محشر هم کلی حال فرمودیم و این بود کیف‌های ما در این 2روز آخر تعطیلات.

/ 0 نظر / 23 بازدید